Facebook - RolkomInstagram - Rolkom

Výbava dveríSecurido

uzamykaci_system_bezpecnostnych_dveri_securido

Uzamykací systém

Vonkajšie dvere musia mať spoľahlivý bezpečnostný uzamykací systém. Tvorí ho 9 západiek z ušľachtilej ocele a bezpečnostná zárubňa, ktorá obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory.

• celý uzamykací systém je ukrytý v oceľových púzdrach
• súčasťou uzamykanie je aj ANTI PANIC systém
(odomykanie a zamykanie kľučkou z interiérovej strany dverí).

bezpecnostne_kovanie_dveri_securido

Bezpečnostné kovanie dverí

Kovanie bezpečnostných dverí patrí medzi najdôležitejšie prvky bezpečnosti. Chráni zámok a bezpečnostnú vložku. Teraz aj NOVÉ matné kovanie!

Bezpečnostné vložku prekryje, a tak chráni proti odvŕtaniu a zlomeniu, čím sa zvyšuje odolnosť dverí proti násilnému poškodeniu.
Kovanie na dvere Securido je certifikované spolu s dverami do bezpečnostnej triedy III. a funguje so systémom guľa/ kľučka, pričom kľučka z vnútornej strany má v sebe zabudovaný ANTI PANIC systém (odomykanie a zamykanie kľučkou z vnútornej strany).

DEAKTIVÁCIA ANTIPANICU – uzamknúť pootočením kľúča na 2 a pol obrátky. Kľúč vrátiť späť do vodorovnej polohy. Po tomto úkone už antipanic fungovať nebude, nebude možné odomknúť z vnútornej strany pomocou kľučky. Antipanic sa dá deaktivovať ako z vnútornej tak aj z vonkajšej strany dverí. Po odomnknutí kľúčom bude antipanic zase aktívny.

kridlo_dveri_securido

Krídlo dverí Securido

Krídlo dverí Securido je certifikované v bezpečnostnej triede III.

  • skladá sa z oceľových platní hrúbky 1 mm, medzi ktorými je izolačná a protipožiarna výplň – nobasil.
  • uzamykacie body a zámok sú ukryté v oceľových púzdrach
  • hrúbka krídla je 67 mm
  • krídlo dverí Securido má výšku 1970 mm a je vyrábané v šírkach 800 a 900 mm
  • súčasťou krídla je aj kukátko, ktoré je umiestnené vo výške 1550 mm
zarubna_a_nerezovy_prah

Zárubňa a nerezový prah

Bezpečnostné dvere Securido sú dodávané výhradne so zárubňou Securido, ktorá je významným bezpečnostným prvkom a je v rovnakom farebnom prevedení ako krídlo dverí Securido.

  • zárubňa je dodávaná podľa šírky steny a to 100 mm alebo 150 mm
  • krídlo je k zárubni pripojené pomocou špeciálnych pántov vyrobených z nerezovej ocele, vďaka ktorým sú dvere zabezpečené proti zosadeniu
  • súčasťou zárubne je aj nerezový prah odolný voči oderu
  • po celom obvode zárubne je umiestnené protihlukové a tepelné tesnenie s minimálnou životnosťou 20 rokov
bezpecnostna_vlozka_evva

Bezpečnostná vložka

Bezpečnostné vložky do dverí sú ďalším z dôležitých prvkov bezpečnosti.

Štandardne sa do bezpečnostných dverí Securido montuje cylindrická vložka SECURIDO ( 6 kľúčov 2 montážne kľúče) certifikované ako jeden bezpečnostný celok spolu s dverami v III. bezpečnostnej triede.

Bezpečnostná vložka EVVA je samostatne certifikovaná bezpečnostná vložka v III. triede bezpečnosti. Obojstranne otváravá (funkcia BSZ).  Obsahuje 5 kľúčov a bezpečnostnú kartu


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('rel') #1 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('rel') #2 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link rel="icon...', 'https://www.rol...') #3 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.rol...') # in /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373