Facebook - RolkomInstagram - Rolkom

Bezpečnostné dvere Securido

Cenovo dostupné bezpečnostné dvere do bytu alebo domu pre každého. Dvere Securido sú montované aj s bezpečnostnou zárubňou a ponúkajú dobrú tepelnú i zvukovú izoláciu. Bezpečnostné dvere Securido sú vhodné na zabezpečenie Vášho bývania za ceny, ktoré nezaťažia Váš rodinný rozpočet.

 • Ponúkame AKCIE a ZĽAVY na bezpečnostné dvere Securido
 • Naša akciová cena sa pohybuje od 719,-€  dvere so zárubňou + montáž 198,-€ (upevnenie zárubne kotvami a zapenenie)
 • V prípade záujmu môžete podpísať nezáväznú objednávku na zameranie priamo na predajni alebo aj e-mailom
 • Ceny sú uvedené s DPH
 • Dvere Securido ponúkajú 9-bodový bezpečnostný systém
 • III. bezpečnostná trieda – tajné, tepelná a zvuková izolácia Rw = 39 DB
 • Výmena bezpečnostnej vložky EWA obojstranne otváravá za 55,-€
 • Expresná dodávka do 5 pracovných dní od zamerania za príplatok 50,-€ – ak sú dvere na sklade
 • Máte možnosť využiť aj splátkový predaj cez spoločnosť QUATRO
 • Štandardná dodávka od 2 – 8 týždňov od zamerania
 • Celé SLOVENSKO doprava zdarma
 • Záruka podľa platného obchodného zákonníka
Zobraziť cenník

DOKONALÉ DO KAŽDEJ DOMÁCNOSTI

Bezpečnostné dvere Securido majú výbornú tesnosť, ponúkajú zvukovú a protipožiarnu izoláciu a v neposlednom rade aj dizajn, čím spĺňajú nároky aj náročných klientov. Dvere sú vyrobené z oceľových bezpečnostných platní variabilnej hrúbky. Krídlo je široké 67 mm. Bezpečnostné dvere Securido spĺňajú bezpečnostné kritéria, ktoré sú podložené certifikátmi.

KONŠTRUKCIA DOMYSLENÁ DO KAŽDÉHO DETAILU

Po celej ploche sú vystužené oceľovými profilmi, ktoré zabezpečujú stálosť tvaru. Pri bezpečnostných dverách nie je rozhodujúci počet istiacich bodov alebo typ použitého zámku. Dôležitá je ich dômyselná konštrukcia ako celku, ako celok sa dvere vrátane bezpečnostnej zárubne testujú a posudzujú akreditovanými skúšobňami.

MNOŽSTVO ROZŠÍRENÍ A PRÍSLUŠENSTVA

Dôležité je aj ich vybavenie kompatibilným dverným príslušenstvom ako je kovanie a vložka. Tieto tiež musia byť skúšané a zaradené do bezpečnostnej triedy. Ich trieda musí byť rovnaká alebo vyššia ako je bezpečnostná trieda vybraných dverí.

Fotogalériabezpečnostné dvere Securido

Vstupné dvere do bytu či domu sa považujú za najrizikovejší priestor v súvislosti s vlámaním. Ak práve uvažujete nad tým, ako svoj domov čo najlepšie zabezpečiť, bezpečnostné dvere Securido budú pre vás to pravé.

Vybrať tie správne bezpečnostné dvere však nemusí byť také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Kým trh je presýtený dverami, ktoré sa ako bezpečnostné iba tvária, u nás nájdete Securido bezpečnostné dvere v tej najvyššej kvalite. Naše bezpečnostné dvere Securido spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť i moderný dizajn. Vyznačujú sa skvelou zvukovou i tepelnou izoláciou, dômyselnou konštrukciou, protipožiarnou ochranou a vysokokvalitným príslušenstvom. Navyše naše bezpečnostné dvere Securido v žiadnom prípade nezruinujú váš rodinný rozpočet.

Securido bezpečnostné dvere sú kombináciou účinného a zároveň ekonomického zabezpečenia domácnosti. Okrem bezpečnostných dverí Securido u nás nájdete tiež interiérové dvere, vstavané skrine a mnoho ďalších. Doprajte si bezpečie, aké si vy i vaši blízki zaslúžia.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('rel') #1 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('rel') #2 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link rel="icon...', 'https://www.rol...') #3 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.rol...') # in /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373