Facebook - RolkomInstagram - Rolkom

Bezpečnostné prvky dveríExkluzív

krídlo bezpečnostných dverí

Krídlo bezpečnostných dverí

Krídlo dverí je certifikované v bezpečnostnej triede IV.
Za odolnú konštrukciu dverí zodpovedajú dve oceľové platne, ktorých priestor vystužujú pevné oceľové rebrá tak, aby bolo krídlo odolné voči deformácii.

Ak chcete zabrániť úniku tepla z vášho bytu,ochrániť svoj byt pred požiarom, alebo hlučným rozprávaním susedov, dvere Exkluzív vám poskytnú dostatočnú izoláciu.

Samozrejmosťou je panoramatický priezorník umiestnený vo výške 155 centimetrov, no túto súčasť dverí je možné umiestniť do ľubovoľnej výšky, a rovnako vyrobiť krídlo dvere bez priezorníka.

Štandardá výška krídla je 1970mm, šírku krídla je dostupná vo variantach 800mm, 850mm alebo 900mm

Bezpečnostná zárubňa

Bezpečnostná dvere so zárubňou

Neoddeliteľnou súčasťou bezpečnostného systému Exkluzív je bezpečnostná zárubňa vyrábaná na mieru, ktorá sa pri montáži zalieva betónovou zmesou, aby tak bola odolná voči deformáciám.

Samozrejmosťou je aj nerezový prah, ktorý v sebe skrýva otvor pre jeden z najdôležitejších uzamykacích bodov – bod do podlahy. Nerezový povrch prahu je veľmi praktický a odolný voči odretiu.

Bezpečnostné dvere Exkluzív nemontujeme do pôvodnej zárubne.

bezpečnostné dvere exkluzív

Bezpečnostné kovanie

Kovanie bezpečnostných dverí patrí medzi najdôležitejšie prvky bezpečnosti, pretože chráni bezpečnostný systém a rozvorový zámok, ktorý ovláda uzamykací viacbodový systém dverí.

Kovanie, spĺňa požiadavky pre bezpečnostnú triedu IV.

Špeciálne kovanie je vyrábané našou firmou výhradne na dvere Exkluzív z ušľachtilej ocele a je tepelne upravované, aby bolo zabezpečené proti odvŕtaniu.

Guľová kľučka

Guľová kľučka značky Tesa prispieva k modernému dizajnu a rovnako zvyšuje bezpečnosť dverí vďaka ďalšiemu zabudovanému zámku.

Vďaka možnosti nastavenia funkcie guľovej kľučky si vy sami zvolíte, ako budete otvárať Vaše nové dvere Exkluzív

Bezpečnostné kovanie, rovnako aj guľovú kľučku si môžete vybrať vo farebnom prevedení chŕom alebo zlato

Bezpečnostné dvere exkluzív

Rozvorový systém

Úlohou rozvorového zámku je súčasné uzamykanie všetkých bezpečnostných bodov naraz.

Bezpečnosť dverí Exkluzív je zaistená 5 masívnymi uzamykacími bodmi. Rozvorový systém ovláda tri aktívne body, ktoré v spojení s dvoma pasívnymi tŕňmi na pántovej strane zaisťujú krídlo na všetkých stranách.

Chod celého rozvorového systému je zabezpečený prostredníctvom bezpečnostnej vložky a preto je jej výber veľmi dôležitý

Bezpečnostná vložka

Rozvorový systém v o dverách Exkluzív je štandardne ovládaný bezpečnostnou vložkou ISEO R6 v kombinácii s vložkou Tesa TE5, ktorá je zabudovaná v guľovejkľučke.

Pre tých, ktorí si zakladajú na efektívnosti, máme v ponuke bezpečnostnú vložku Tesa Mega 6 Plus s prestupovou spojkou, takže je možné obojstranné otváranie. Táto bezpečnostná vložka je zároveň zhodná s vložkou zabudovanou v guľovej kľučke a tak stačí, aby ste na vašom zväzku kľúčov nosili len jeden kľúč, ktorým dokážete ovládať dvere.

Všetky bezpečnostné vložky vo dverách Exkluzív spĺňajú nároky III. bezpečnostnej triedy a štandardne sú dodávané s 5 kľúčmi

Pri bezpečnostných vložkách je dôležité, aby boli prekryté kvalitným bezpečnostným kovaním. Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrábané s našim originálnym kovaním, ktoré je certifikované do bezpečnostnej triedy IV.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('rel') #1 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('rel') #2 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link rel="icon...', 'https://www.rol...') #3 /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!DOCTYPE html>...', 'https://www.rol...') # in /data/8/e/8e2894fe-e47a-4ed1-bf34-9b90a4bfdfe7/rolkom.sk/web/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373